Interview With Simon Miller About Season 2

27. srpna 2010 v 16:59 | Lady McFly |  Interviews TVD
Jak už jsem psala, tak Simon Miller si zahraje vlkodlaka ve 4. epizodě druhé série s názvem Memory Lane. Pro TVFanatic Simon poskytl rozhovor, který je o konci první sérii, začátcích té druhé a jeho postavě v seriálu. Je trochu spoileroidní.

TF: Na co se můžeme těšit v téhle sérii?
SM: Je tu velký zuřící vlkodlak a děj se zase posune dopředu. Pokud jde o mě, zatímco se Elena prochází se Stefanem a pátrají po plánech Katherine, ta mě nebodá a neřeže mi prsty. Může učinit ale velké rozhodnutí. Je tam spousta Katherine a Eleny. Nina na tom má hodně práce.

TF: Proč John zabil Annu?
SM: Jenom kvůli skutečnosti, že byla upírka. Věděl, že ona by jeho synovce mohla také proměnit v upíra. Nemyslím si, že by to John schválil. Jeremy je jeho jediný přiznivce, který neví o tom, co všechno špatného John udělal, chová se k němu jako k otci a John jako k synovi. A bylo by to těžké pro producenty, aby nechali Jeremyho jenom někam jít toulat se věčností s Annou.

TF: Bude strýček John hledat nějaký způsob jak vyjít s Elenou?
SM: Pro Elenu je nesmírně obtížné hledat v něm něco dobrého. Já nejsem tak rád kolem Mystic Falls (smích).

TF: Byl jste osloven pro roli Johna?
SM: Jo, přišli ke mně. O tom seriál jsem věděl jenom to, že v něm hraje Ian Somerhalder. Je to můj přítel a já jsem si myslel, že by bylo zábavné vyjít ven a hrát upíra. Ukázalo se, že tahle role je ale úplně jiná. Ovšem ohromila mě úroveň seriálu, která je zcela zakotvena v realitě.

TF: Kdyby jste byl ve stejné pozici jako John, udělal by jste stejné rozhodnutí?
SM: Ne, asi ne. Chtěl bych v nejlepším zájmu dávat pozor na svou dceru. John pevně doufám, že upíry stejně porazí, nevěří jejich síle a je rád, že lidé v ně nevěří. Ale byl to vlastně on, kdo učinil to, aby Elena věřila.


• zdroj for me: 
• zdroj for you: upiri-deniky-tvd
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kikina-leopards kikina-leopards | Web | 27. srpna 2010 v 17:10 | Reagovat

Můžu se zeptat?Jak máš v menu fotky jaoby s tim rámečkem,tak ten si udělala v pf nebo ps?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama