Rozhovor s Michaelem Trevino o "Lockwoodské kletbě"

23. srpna 2010 v 16:05 |  Others TVD
Tyler Lockwood
 ________________________________________________________________________
TV Fanatic tento týden připravila rozhovor s Michalelem Trevinem, který hraje v seriále Tylera a ptali se ohledně vlkodlačí kletby.


Máte nějaký make-up nebo nějakou protézu při transformaci?
MT: Nemám. Všechnu práci jsem dělal na zeleném plátně. My možná doopravdy uděláme nějaký CGI, takže zkoušíme nějaké věci. Žádné protézy na obličeji mít nebudu.

Bude tam hodně sebeobjevů pro Tylera?
MT: Ano. Můj strýc Mason Lockwood přijíždí do města. Má na tom velký podíl. On má nějaké informace a tajemství, které může sdílet se mnou a svojí vlastní osobností. On je taky prokletý Lockwoodovou kletbou, a tak bude Tyler získávat kousky informací.

Jaký je Tylerův vztah s Masonem?
MT: Nejsou si blízcí, protože Mason je černou ovcí rodiny. On nikdy nebyl v Mystic Falls. Byl tam kousek a pak prostě zmizel. Vrací se z důvodů mého otce a jeho bratra, je to divné. Mason se vrátil, aby pomohl rozvíjet můj charakter.

Na co se můžeme ještě těšit v druhé sérii The vampire diaries?
MT: Natáčíme právě teď třetí epizodu a mohu vám říct, že je tam hodně děje okolo rodiny Lockwood. Uvidíte ze dne na den Tylera a mnoho scén probíhá v jeho domě. Nemyslím si, že jsme se dozvěděli o Tylerovi celek, jen vzteklé a surové dítě v sérii. Nyní budeme moct vidět Tylera když je klidný a nesnaží se dostat s někým do křížku. Epizoda 3 je velká epizoda. Bude tam něco opravdu důležitého, co si Tyler uvědomí a bude tam velký objev.

• zdroj for me: vampire-diaries.wz.cz/
• zdroj for you: upiri-deniky-tvd
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 VampirePetulQa ◄◄ VampirePetulQa ◄◄ | Web | 23. srpna 2010 v 20:17 | Reagovat

U mě máš hotovou animku doufám ,že se bude líbit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama