Saturday Night Interview with Nina Dobrev!

19. srpna 2010 v 19:41 |  Interviews Nina
Saturday Night Magazine: Co vás původně přivedlo k show a postavě Eleny?
Nina Dobrev: No, vzpomínám si, jak jsem četla scénář a zjistila jsem, že je Elena průměrná holka, která byla poškozená v mnoha směrech, ale pak jsem zjistila, že bych musela hrát i Katherine, která je přesný opak. To je jedna z nejvzácnějších věcí v televizi, hrát dvě postavy najednou.

SNMagazine: Co nám můžete říct o návratu Katherine ve finále první série?
ND: Jediné, co mohu opravdu říct, je, že je Katherine opravdu zpátky. Kdybych vám chtěla říct víc, musela bych vás zabít, kousnout nebo tak něco. Ale jo, je zpátky a chystá se udělat takový rozruch, čímž bude show intenzivnější. Je zábavné, dívat se, co se chystá udělat, protože je dost spontánní a bláznivá, ale tápu v temnotách stejně jako vy, protože nám scénáristé neřeknou nic, dokud nejsme na natáčení.


SNMagazine: Která postava je pro vás zábavnější? Elena nebo Katherine?
ND: Myslím, že jako cokoliv v životě, ať už jste zbaven nebo se nechcete dostat k tomu, co byste měl udělat, těší vás víc to, co neděláte tak často. Je to jako škodolibé potěšení. Takže i v mém případě si užívám víc tu postavu, kterou nehraju tak často, což je Katherine.
SNMagazine: Myslíte si, že by někdy mohla mít Elena s Damonem hezký a hlavně zdravý vztah?
ND: "Damon" a "zdravý vztah" v jedné větě? To je vtipné! Nevím, s koncem série se nezdálo, že by to tak mohlo v jakémkoliv případě být, protože se ukázalo, že se o ni nezajímá. Vybral si Katherine. Trošičku si uvědomuje, že je totálně zamilovaný do Eleny, ale ona to neopětuje. Vidí ho jako kamaráda. Vidí ho jako bratra svého kluka a občas i jako trn v oku. Ale jejich přátelství spolu s chemií mezi nimi rozhodně roste a sílí. 

SNMagazine: Kdyby bylo na vás, kterého z bratrů byste si vybrala?
ND: No, vybrala bych si určitě dalšího bratra - nebo možná kombinaci obojího. Myslím, že obě postavy mají různé vlastnosti, které jsou velmi atraktivní, takže to prostě záleží na okolnostech. Když je zkombinujete, tvoří dokonalého chlapa, protože Stefan je ochranný, milující, sladký a odhodlaný a Damon je zábavný, šílený, spontánní a vzrušující. Každá žena chce najít muže, který stiskne všechna její tlačítka a Damon se Stefanem to způsobují Eleně.

SNMagazine: Jaké je natáčení v Atlantě?
ND: Líbí se mi to. Opravdu to mám ráda! Chvilku mi trvalo, než jsem si zvykla, protože stejně jako v kterémkoliv jiném městě si musíte najít mezi natáčením chvilku a prozkoumat ho, najít si nějaká pozitiva. Ale zvládli jsme to, objevili skvělé restaurace a jedno super jídlo, skvělé a zábavné lidi a Atlanta je tak odlišná od NY a LA a dalších velkoměst. Dostáváme možnost se tu porozhlédnout, dívat se na filmy, chodit do barů a být normální. 

SNMagazine: Těšíte se všichni, až skončí natáčení?
ND: Hodně lidí si myslí, že si lezeme na nervy, ale to vůbec není pravda! Pečujeme o sebe navzájem, máme se rádi. Nemůžu se dočkat, až se vrátím zpět do Atlanty. 

SNMagazine: Vrátíte se někdy domů do Kanady, abyste navštívila svou rodinu?
ND: Vlastně jsem se vrátila do Toronta a vyrazila si s mamkou a bráchou. Nemohla jsem chodit ven tak často, jak jsem byla zvyklá, kvůli svému programu, ale o to byly naše vycházky zajímavější. Jsem si se svou mamkou opravdu blízká, proto mi hodně chybí a navštěvuje mě. Jezdí do Atlanty, aby mě viděla, takže ji vidím teď už často.

SNMagazine: Měla jste nějaké zajímavé setkání s fanoušky od doby, co se stala show populární?
ND: Ano, měla jsem tuny zajímavých setkání s fanoušky! Jednou jsem byla s mamkou na józe a jedna dívka ke mě přišla, když jsem byla v podstatě polonahá v šatně a chtěla vědět něco o show, podpis a fotku. Zrovna když - jak jsem řekla - seděla polonahá!

SNMagazine: Slyšeli jsme, že jste velký znalec kávy a čokolády-konkrétní druh?
ND: No, když se budeme bavit o kávě, je to Starbucks a Bean! Ráda střídám, mám ráda Chai Latte a karamelový macchiatos, dvojité frappucinos s čokoládou a šlehačkou..čím sladší, tím lepší, dalo by se říct. Mám ráda čokoládové dorty, to mě dokáže vždycky povzbudit. 

SNMagazine: Jaký máte pocit z tohoto upířího výstřelku? Myslíte si, že udržování kroku naráží třeba na True Blood a Twilight?
ND: Jsme si všichni vědomi, že jsme konkurenty pro fanoušky. Ale mám spoustu přátel zrovna z těchto skvělých "upířinek". Právě jsem dokončila natáčení s Kellanem Lutzem. Upíři jsou HOT! Sexy a vzrušující, záhadní a nebezpeční!

SNMagazine: Můžeme očekávat jakéhokoliv vlkodlaka v další sérii? Mohla byste naznačit?
ND: Nemohu o tom mluvit. Možná ano, možná ne, ale nesmím o tom mluvit. Omlouvám se!

SNMagazine: Když nejste na natáčení, jak trávíte svůj volný čas?
ND: Abych byla upřímná, když mám volno, tak spím. Mrznu a jsem hodně uzavřená. Jsem velmi uzavřený člověk, protože zbytek mého života je hektický a vzrušující. Líbí se mi jen relaxovat.

SNMagazine: Jsou nějaké rituály, které děláte v Atlantě?
ND: Hodně jsem v Santa Monice. Pokud můžu, jsem ráda u vody, jím hamburgery, miluju pětadvacet stupňů, nakupuju v Melrose a v neděli jsou bleší trhy v Melrose, tak tam vyrazím.

SNMagazine: Zmínila jste se o filmu Death Games(smrtelné hry), kde hrajete spolu s Kellanem Lutzem. Můžete nám o něm něco říct?
ND: Důvodem, proč jsem film přijala byl můj sen, hrát v akčňáku. Také jsem chtěla hrát postavu, která je o něco starší. Hraju dívku, které je dvacet a je provdaná za Kellana. Jsem jeho žena! Byla to docela legrace. Taky byla těhotná, takže mi museli dělat břicho.

SNMagazine: Co děláte ráda o sobotní noci, když nepracujete?
ND: Dvě věci: Buď si zajdu na skvělou večeři a dopřávám si chutné jídlo, pak se jen dívám na televizi, nebo se jdu projít. A pak taky vyrážím s holkama do baru. Mám ráda soukromé prostředí, kde si můžete pokecat s přáteli o všem, aniž by vás někdo rušil.


• zdroj for me:
• zdroj for you: upiri-deniky-tvd
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama