Říjen 2010

Spoiler Episode 2×10 and 2×11

31. října 2010 v 21:21 | DeNnuShKa |  Others TVD
TVD
Díky francouzské internetové stránce The Vampire Diaries, jsem zjistila některé velmi zajímavé odhalení o tom, co se stane v epizodách 2×10 "The Sacrifice" a 2×11.

V epizodě 2×10 The Sacrifice bude nová studentka Alice, která splňuje Rose (Lauren Cohan), zatímco hledá určitě Stevena. Alice něco vytáhne ze své tašky, když akorát přijde Elena, která hledá osobu jménem Adrienne. Alice jí neřekne kde je, protože si myslí, že je Elena Katherine. Elena se rozhodla využít této skutečnosti, aby získala informace. Dozvídáme se, že se Alice chtěla stát upírem, ale Steven to nedovolil.

Alice chce pomoci Katherine / Helen Adrienne najít, ale také se příliš bojí toho, jaké to bude mít následky, pokud nemá příkazy od Katherine. Hledá neúspěšně některé telefonní číslo, ale nakonec ho najde. Po telefonickém rozhovoru v němčině, zavěsí a oznamuje Alice Katherine / Helen, "myslím, že jsem něco našla."Candice Accola Interview With Kevin Williamson

30. října 2010 v 17:18 | DeNnuShKa |  Interviews TVD
TVD
Rozhovor mezi Candice Accolou a producentem Kevinem Williamsonem:

Candice: Dobrý den, Kevine! Přečetl jste si scénář?
Kevin: Dobrý den. Ano už jsem ho přečetl!

Candice: Nezemře tam Caroline?
Kevin: Ne, nezemře.

Candice: Uvidíme více a více temné stránky Stefana v této sezóně?
Kevin: Myslím, že uvidíme.

Candice: Katherine se vrátila, aby zabila Elenu?
Kevin: Myslím, že odpověď je jasná. Kdyby chtěla, tak by Elenu, už dávno zabila.

Candice: Zamiluje se Elena do Damona?
Kevin: Každý chce vědět, co bude mezi Damonem a Elenou. Nevím, jestli začnou spolu chodit. Co vy a Caroline? Jste si podobné a nebo se i lišíte?

Episode 2×10 and subsequent episodes of the program

30. října 2010 v 15:02 | DeNnuShKa |  Others TVD
Zde je harmonogram, jak jsou organizované nadcházející epizody:

- 4.listopadu: 2×08 Rose

- 11.listopadu: 2×09 Katerina

- 18.listopadu: (2×03 Bad Moon Rising) - pauza ve vysílání 

- 25.listopadu: (2×05 Kill Or Be Killed) - pauza ve vysílání 

- 2.prosince: 2×10 The SacrificeTV Guide Network’s Sexy Beasts Countdown featuring Katherine & Damon

29. října 2010 v 13:36 | Lady McFly |  Videos
TV GuideNetwork měl v nedávné době svůj vlastní žabříček s názvem Sexy Beasts: upíři, vlkodlaci a mutanti. Samozřejmě se obsadil i někdo z TVD partičky a to Nina Dobrev jako sexy upírka Katherine Petrova a Ian Somerhalder jako neméně žhavý upír Damon Salvator. K  žebříčku byli vytvořeny i 4 videa, ve kterých je zhruba minutový popis určitého upíra, vlkodlaka, nebo nějaké příšery. Já vám sem přidávám 1. a 4. V prvním se nám představí Katherine a ve čtvrtém Damon.
_______________________________________________________________________


 _______________________________________________________________________Tyia Sircar interview about TVD

29. října 2010 v 10:53 | Lady McFly |  Interviews TVD
CelebMagnet mluvil s jedním členem obsazení a to s hostující hvězdou Tiyaou Sircar, která hraje Aimee Bradleyovou (Tylerův milostný objev), v tomto týdnu. Herečka hovoří o zkušenostech, které získala tím, že je součástí "Vampire Diaries", o její postavě a vztahu s Tylerem Lockwoodem, aktuální epizodě "Masquerade" a mnoho dalším. To vše ve videu, které neleznete níže...
_______________________________________________________________________

Candice Accola to OS with Orlando

29. října 2010 v 9:57 | Lady McFly |  Interviews Candice
candice a orlando Lady McFly
Orlando Sentinel zveřejnil na svých stránkách rozhovor s Candicí Accolou, představitelkou Caroline Forbes v seriálu Vampire Diaries. Její postava se změnila v 2. sérii na krvelačnou sexy upírku a Accola je tím nadšená, protože díky tomu má novou hereckou příležitost. Co říká o upírce Caroline, o natáčení a fanoušcích se dočtete v tomto článku.

Orlando: Jaká byla vaše reakce, když producenti řekli, že chtějí, aby se z Caroline stal upír?
Accola: Měla jsem nádherný telefonát od [tvůrce série] Kevina Williamsona, kdy jsme se bavili o mé budoucnosti pro druhou sezónu. Chtěl zdůraznit, že bych se měla vrátit ze světa mrtvých do světa nemrtvých. To bylo mírně uklidňující. Vlastně to bylo tak vzrušující. Je to zábava hrát úplně jinou postavu, než jste hráli doposud. Kevin mi řekl, že se proměním

O: Je větší zábava být upír než člověk?
A: Ach, jo. Je to výbuch. Mít příležitost seznámit se tak s novou postavou, jsem rád, že jsem měla čas uklidnit se, abych se pak stala upírem. Mám pocit, že když jsem hrála člověka, tak jsem se hodně naučila. Teď si zase nasadím zuby a předstírám, že koušut lidi a kopu je do zadku (smích).


Vampire Diaries confirms two additional guest stars

28. října 2010 v 19:25 | Lady McFly |  News
new characters Lady McFlyEntertainment Weekly spolu s Michaelem Ausielliem má potvrzení od Julie Plec o dvou nových hostujících hvězdách, které budou hrát důležitou roli - spolu s Rose (Lauren Cohan) - v nadcházejících epizodách Rose (EP208) a Katerina (EP209). Trent Ford (např. West Wing, nebo seriál Smallville) jako Trevor a Daniel Gillies (známý ze seriálů True Blood, nebo  NCIS) jako Eliáš.
Trent Ford a Daniel Gillies se připojili k show spolu s Lauren Cohan, jak mnoho staletí staří upíří: Trevor, Eliáš a Rose. "Oni mají velmi hluboké vazby ke Katerině Petrově," prozrazuje externí producentka Julie Plec.

Nina Dobrev as vampire |funny|

28. října 2010 v 16:31 | Lady McFly |  Others Nina
No, takové menší pojetí Niny Dobrev, kdyby byla upírkou ;-). Samozřejmě skutečnost by byla jiná, takže nic moc, ale mé tvorby :-)
________________________________________________________________________
Nina Dobrev as vampire Lady McFly

Ian Somerhalder interview for PeoplePets.com

27. října 2010 v 16:49 | DeNnuShKa |  Interviews Ian
hh¨
Ian Somerhalder je chlap s obrovským srdcem, a to zejména pokud jde o zvířata.

V poslední době pořád mluvil o své lásce ke kočkám, o které se také stará.

"Mám tři kočky v mém podkrovním bytě v Atlantě," řekl Somerhalder na PeoplePets.com během Spike TV Scream Awards pro rok 2010, 16 října v Los Angeles. "Probudím se a všude jsou jen chlupy. Je to tak úžasné."

"Všechny jsou odlišné," řekl Somerhalder. "Jednou z nich je divoká kočka z Havaje, která vyrostla v džungli, další je z New Yorku a ta třetí je z Kanady."

Herec se nedávno zajímal o problém přemnožených divokých koček, který zahajuje nadace sv. Tammany Humane Society Louisiana. Prostřednictvím nadace chce Ian Somerhalder pomoci kontrolovat situaci, aniž by docházelo k ekologickým důsledkům.


Návštěvnost 18.10. 2010 - 24.10. 2010

25. října 2010 v 15:24 | Lady McFly
Pondeli: 43
Utery: 25
Streda: 39
Ctvrtek: 32
Patek: 23
Sobota: 51
Nedele: 34

Celkem: 247


Interview with Katerina Graham for TV Chick

24. října 2010 v 7:28 | Lady McFly |  Interviews Katerina
katerina graham for tv chick Lady McFly
Seriál "Vampire Diaries" nedávno zažil úžasný start své druhé sezóny. Jakékoli obavy z nízké sledovanosti zmizeli ta tam. Seriál je plný sexy upírů, upírek ale i vklodlaků. Jedna z postav, která si opravdu přijde na své v této sezóně je Bonnie Bennet. Tato začínající čarodějka se nebojí bojovat s upíry, aby ochránila své milované. Právě s herečkou, která je představitelkou Bonnie, Katerinou Graham přináším rozhovor z  New Yorkského Comic Conu.

TVChick: Kolik viny nese Bonnie za proměnu Caroline?
Katerina: Myslím, že dost. Chce jí opravdu pomoct, aby její situace byla lepší. Ale i tak si Bonnie říká "Kdyby tito upíři nepřišli do města, byla by moje babička ještě tady." Zkrátka k upírům,všeobecně, má negativní postoj, tudíž i k Caroline. A myslím si, že kdyby věděla, že se Caroline stane upír, tak by tolik netlačila na Damona, aby jí dal krev. Ale ona to nevěděla. Netušila, že Katherine tam příjde a přemění ji. Neměla ani tušení, že Tyler Lockwood bude mít nehodu, vybourá se v autě a Caroline bude v nemocnici. Takže si myslím, že se cítí zřejmě stejně vinna, jako člověk, který ví, že udělal chybu. Ale zároveň se tuto chybu snaží napravit.


Taylor Kinney interviewed by TV Guide

23. října 2010 v 20:15 | Lady McFly |  Interviews TVD
tv PINK Lady McFly
Když Mason Lockwood přišel na začátku sezóny 2 do Mystic Falls, bratři Salvatorovi byli v plné pohotovosti. Jako by to, že je vlkodlak nebylo už tak dosti ohrožující, v páté epizodě The Vampire Diaries se ukázalo, že je uprostřed milostného vztahu se sexy upírkou Katherine. Taylor Kinney, který hraje v seriálu Masona Lockwooda na stanici CW, trvá na tom, že se z vělké V tomto rozhovoru mluví hlavně o jeho "vztahu" s Katherine a o záhadném měsíčním kameni.

TVGuide.com: Co víte o historii mezi Masonen a Katherine?
Taylor Kinney: Já vím, že už se známe skoro rok nebo tak, a je to milostný vztah. Ale asi více z mé strany.