Spoiler Episode 2×10 and 2×11

31. října 2010 v 21:21 | DeNnuShKa |  Others TVD
TVD
Díky francouzské internetové stránce The Vampire Diaries, jsem zjistila některé velmi zajímavé odhalení o tom, co se stane v epizodách 2×10 "The Sacrifice" a 2×11.

V epizodě 2×10 The Sacrifice bude nová studentka Alice, která splňuje Rose (Lauren Cohan), zatímco hledá určitě Stevena. Alice něco vytáhne ze své tašky, když akorát přijde Elena, která hledá osobu jménem Adrienne. Alice jí neřekne kde je, protože si myslí, že je Elena Katherine. Elena se rozhodla využít této skutečnosti, aby získala informace. Dozvídáme se, že se Alice chtěla stát upírem, ale Steven to nedovolil.

Alice chce pomoci Katherine / Helen Adrienne najít, ale také se příliš bojí toho, jaké to bude mít následky, pokud nemá příkazy od Katherine. Hledá neúspěšně některé telefonní číslo, ale nakonec ho najde. Po telefonickém rozhovoru v němčině, zavěsí a oznamuje Alice Katherine / Helen, "myslím, že jsem něco našla."


Nevím, kdo jsou tyto nové postavy, ale asi to bude všem jasné po shlédnutí další epizody. Zůstává otázka: co znamená název The Sacrifice? Musíme jen čekat na oficiální synopse a některé další informace!


V epizodě 2×11 se ukáže mladá surfař Jules. Má 20 let, je opálená, sexy a inteligentní. Přiletí do Mystic Falls klást otázky, které se týkají se zmizení Masona Lockwooda. Tyler jí řekne zprávu, kterou mu jeho strýc poslal, že se vrátil zpátky na Floridu. Jules mu řekne, že se Mason nikdy na Floridu nevrátil, a proto ho šli hledat.

Tato nová a podnikavá dívka bude taky řešit Damona, ví, že je upír. Damonova hrozba nebude vměšovat příliš mnoho.

|KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM|

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martinečka ♥AFFILIATEAS♥ Martinečka ♥AFFILIATEAS♥ | Web | 1. listopadu 2010 v 8:01 | Reagovat

jůů moc se na to těším ♥_♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama