Listopad 2010

KONEC BLOGU!!!

20. listopadu 2010 v 14:17 | Lady McFly
Jistě jste si mohli všimnout, že nějak nepřibývají články. Rozhodli jsme se (já a DeNnuShKa), že s blogem končíme. Promiňte, ale TVD už nás moc nebaví...Co k tomu dodat? Affs se moc omlouvám, že jsem neobíhala a že je opouštím, nicméně jsem si založila nový blog, takže Affs, jestli se mnou chcete zůstat i nadále, jsem na blogu

movieworld.blog.cz


Nina Dobrev on Late Night Jimmy Fallon’s show, November 4th

6. listopadu 2010 v 8:13 | Lady McFly |  Videos
Den 4.listopad byl oficiálně dnem Niny Dobrev! Za prvé, se herečka podílela na živém rozhovoru pro The Associated Press. Byla také jedním z hostů v Late Night s Jimmym Fallonem. A právě z tohoto pořadu vám přináším video s rozhovorem. Baví se o TVD a nadcházející epizodě "Katerina", o hraní Eleny a Katherine a Jimmy také ukazuje několik krásných obrázků Niny z Austrálie. Co víc můžu říct? Stačí se podívat!
_______________________________________________________________________Ian Somerhalder Wants To “Fix Dat”

4. listopadu 2010 v 15:38 | Lady McFly |  Others Ian
Jedna z věcí, které Ian Somerhalder zmínil ve svém rozhovoru pro aSimpleAct, bylo to, že má v úmyslu na nalézt způsob, jak snížit množství toulavých zvířat na světě. A začne u jeho domovského státu, Louisiany. No podívejte se na toto tričko ze St Tammany Humane Society. Ty jsou volně v prodeji a pokud si toto tričko koupíte, podpoříte právě tuto nadaci. Mají v plánu dát všechny obrázky v knize na trička a ty pak dát Ianovi jako vánoční dárek.  Ale i vy si je můžete koupit a nosit, stejně jako Ian!

pro zvětšení klikněte na obrázek

Tyler learns the truth about Uncle Mason in episode 11

3. listopadu 2010 v 10:49 | Lady McFly |  News
tyler Lady McFly¨
A máme tu další spoiler! Jestli se tedy chcete nechat překvapit, tak dál nečtěte!
___________________________________________________

Kelly: Jsem tak naštvaná, že je Mason mrtvý a už se ve Vampire Diaries neobjeví. Zjistí Tyler pravdu o tom, jak skončil a bude plánovat svou vlastí, vlkodlačí pomstu?

Julie Plec: Tyler už začíná mít podezření, o tom, co se opravdu stalo strýčku Masonovi. A to hlavně v epizodě 11, kdy do města přijede přítel Masona a ukazuje se, že ve skutečností není zpátky na Floridě.


What brought Katherine in the Vampire Diaries?

2. listopadu 2010 v 9:13 | DeNnuShKa |  Others Nina
kattt lady mcyfl
Co přinesla Katherine ve Vampire Diaries? Dalo by se to shrnout do pěti hlavních bodů. A tady je máme:

1.Katherine je impulsivní a nikdy nevíte, co udělá. Má velmi nepředvídatelný charakter. V celém seriálu způsobila problémy, i když do toho nejsou všichni zapojeni. To ukazuje na to, že je velmi mazaná a fascinuje veřejnost jejími plány. Mohli jsme to vidět v prní sérii, kdy bylo jejím cílem  zničit upíří hrobku, a ještě před tím do té hrobky přivolat 'přátele a rodinu'. Pak měla vztah s Masonem, aby od něho získala měsíční kámen.

2. Katherine je také velmi okouzlující a drzá. Ona se vedrala do milostného trojúhelníku, který byl mezi Damonem, Elenou a Stefanem.

Ian has the best Halloween costume

2. listopadu 2010 v 8:21 | DeNnuShKa |  Others Ian
Před chvíli jsem uložila na blog článek, ve kterém jsem vám ukázala Halloweenské kostými některých hvězd "Vampire Diaries".

NewYorkPost čísla PopWrap sestavila seznam 15 nejlepších kostýmů hvězd roku 2010 a hádejte, kdo byl na prvním místě?

No, přece Ian Somerhalder v přestrojení za Paula Wesleyho! Photo Halloween

2. listopadu 2010 v 8:00 | DeNnuShKa |  Others TVD
Dneska ráno jsem se zmínila, že se Ian Somerhalder přestrojil na Halloweena za Paula Wesleyho. Ráno jsem žádné fotky s Ianem nenašla, ale teď už na internetu jsou, a našla jsem i fotky Candice Accolu a Paula Wesleyho, jak byli přestrojeni.

Začnu od krásné Candice Accoly, která byla přestrojená za Janet Leigh, americká herečka slavného filmu "Psycho".The Vampire Diaries “Katerina” First Look: Keck’s Exclusives

1. listopadu 2010 v 20:21 | Lady McFly |  News
katherina 21 Lady McFly
Jak se sexy kráska seriálu
Vampire Diaries, Katherine Pierce (nebo-li Katerina Petrova) stala chladnokrevným upířím vrahem? Nina Dobrev (Elena / Katherine) říká, to zjistíme v epizodě s názcem "Katerina", která bude vysílána 11.listopadu, kdy děj začne pátrat v minulosti. Konkrétně se přesuneme do období kolem roku 1490, do Bulharska.

"Musíme zjistit, jak se stala upírem, a co ji vedlo k tomu, aby se z ní stala osoba, jakou známe dnes - sobecká, manipulatviní žena, která je zahleděná jen sama do sebe," říká Nina, která se narodila v Bulharsku a v těchto scénách mluví jako Katherine v rodném jazyce. Jak se ukázalo, že dalším tajemstvím je identita nového "badboye".

Návštěvnost 25.10. 2010 - 31.10. 2010

1. listopadu 2010 v 16:58 | DeNnuShKa |  Statistic
Pondělí: 18
Úterý: 22
Středa: 38
Čtvrtek: 30
Pátek: 32
Sobota: 37
Neděle: 26

Celkem: 203

The CW primetime calendar (too Vampire Diaries)

1. listopadu 2010 v 16:21 | Lady McFly |  Others TVD
cssf
Před pár dny sestavila stanice CW primetime kalendář, který byl odhalen díky webu Spoiler TV. Je zde samozřejmě i částečný harmonogram vysílání seriálu Vampire Diaries.
Podle kalendáře nás bohužel bude čekat další 3 týdenní přestávka po odvysílání epizody 9 ("Katerina"). K dispozici jsou 2 přídavky naplánovány k odvysílán během přestávky - "Bad Moon Rising" (203) dne 18. listopadu a "Kill or Be Killed " (205) dne 25. listopadu. Episode 10, který se jmenuje "The Sacrifice" se bude vysílat 2. prosince.

Vampire Video: Meeting with blood

1. listopadu 2010 v 13:38 | DeNnuShKa |  Videos
Stále je Halloweenská atmosféra, tak sem přidám dvě (hot) videa zvolená pro tento týden na hlavní téma výstavy: krev.ClevverTV for Aimee Bradley

1. listopadu 2010 v 10:39 | DeNnuShKa |  Others TVD
mrtva amy Lady McFLY
Bohužel, ale i v epizodě 2×07 "Masquerade" někdo zemřel.
Oběti byly Aimee a Sarah, dvě dívky ze střední školy v Mystic Falls, přátelé Tylera a Matta.

Při této příležitosti se chtěl ClevverTV za Aimee Bradley pomodlit na rozloučenou.

"V The Vampire Diaries byla další katastrofální noc. Dnes jsme se tady sešli, aby jsme oslavili život a ztrátu Aimee Bradley. Rozkošné a sladké děvče v seriálu hrálo jen chvíli."

Aimee, bude nám chybět tvůj úsměv a schopnost každého rozesmát. Musel to být pro tebe hrozný způsob, jak jsi zemřela. Navíc je strašné, že tvoje mrtvé tělo položili do kufru auta.

Ian Somerhalder on Halloween dressed in ...

1. listopadu 2010 v 8:37 | DeNnuShKa |  Others Ian
iaaanek Lady McFly
Ian Somerhalder šel včera večer na The Vampire Diaries Halloweenskou party a hádejte za koho byl oblečen...Za Paula Wesleyho! Tak takovýhle kostým bych vážně nečekala =D.

Ještě několik minut před Halloweenem řekl tohle:

"HAPPY HALLOWEEN! I když mám v seriálu The Vampire Diaries víc svých špatných stránek, tak  i přesto jsem se oblékl za Paula Wesleyho a šel jsem na párty TVD. "

Byl to skvělý nápad. Doufejme, že brzy uvidíme i fotky.