News

Tyler learns the truth about Uncle Mason in episode 11

3. listopadu 2010 v 10:49 | Lady McFly
tyler Lady McFly¨
A máme tu další spoiler! Jestli se tedy chcete nechat překvapit, tak dál nečtěte!
___________________________________________________

Kelly: Jsem tak naštvaná, že je Mason mrtvý a už se ve Vampire Diaries neobjeví. Zjistí Tyler pravdu o tom, jak skončil a bude plánovat svou vlastí, vlkodlačí pomstu?

Julie Plec: Tyler už začíná mít podezření, o tom, co se opravdu stalo strýčku Masonovi. A to hlavně v epizodě 11, kdy do města přijede přítel Masona a ukazuje se, že ve skutečností není zpátky na Floridě.

The Vampire Diaries “Katerina” First Look: Keck’s Exclusives

1. listopadu 2010 v 20:21 | Lady McFly
katherina 21 Lady McFly
Jak se sexy kráska seriálu
Vampire Diaries, Katherine Pierce (nebo-li Katerina Petrova) stala chladnokrevným upířím vrahem? Nina Dobrev (Elena / Katherine) říká, to zjistíme v epizodě s názcem "Katerina", která bude vysílána 11.listopadu, kdy děj začne pátrat v minulosti. Konkrétně se přesuneme do období kolem roku 1490, do Bulharska.

"Musíme zjistit, jak se stala upírem, a co ji vedlo k tomu, aby se z ní stala osoba, jakou známe dnes - sobecká, manipulatviní žena, která je zahleděná jen sama do sebe," říká Nina, která se narodila v Bulharsku a v těchto scénách mluví jako Katherine v rodném jazyce. Jak se ukázalo, že dalším tajemstvím je identita nového "badboye".

Vampire Diaries confirms two additional guest stars

28. října 2010 v 19:25 | Lady McFly
new characters Lady McFlyEntertainment Weekly spolu s Michaelem Ausielliem má potvrzení od Julie Plec o dvou nových hostujících hvězdách, které budou hrát důležitou roli - spolu s Rose (Lauren Cohan) - v nadcházejících epizodách Rose (EP208) a Katerina (EP209). Trent Ford (např. West Wing, nebo seriál Smallville) jako Trevor a Daniel Gillies (známý ze seriálů True Blood, nebo  NCIS) jako Eliáš.
Trent Ford a Daniel Gillies se připojili k show spolu s Lauren Cohan, jak mnoho staletí staří upíří: Trevor, Eliáš a Rose. "Oni mají velmi hluboké vazby ke Katerině Petrově," prozrazuje externí producentka Julie Plec.

New Promotional Picture !!!

10. září 2010 v 6:37 | Lady McFly

imagebam.com
  |Zdroj: vampirediariesguide.com|

Kevin Williamson on season 2

8. září 2010 v 11:13 | Lady McFly
• Katherine chce Stefana a právě on je důvodem, proč se vrátila.
•Na otázku jaký rozdíl je mezi současnou Katherine a tou z roku 1864 řekl, že je podlejší a je jiná také v tom smyslu, že již není povinna nosit korzet. Více toho říci v nemůže, protože by to prozrazovalo kde doposud byla.
•Více se toho dozvíme o roce 1864, o tom co se tehdy stalo, proč Katherine nebyla v hrobce, jak se odtud dostala a kam šla.
•Na plánu jsou tři flashback epizody, ale uvažuje se i o čtvrté.
•Isobe moc neuvidíme. Objevit by se měla až někdy v druhé polovině série.
•Co se týče vlkodlaků, Tyler se díky svému strýci Mason (Tylor Kinney) dozví o tom kdo a co vlastně je. Řekne mu i o kletbě a o způsobu jak se s ní vypořádat.

Je JOHN opravdu mrtvý?

4. září 2010 v 12:40 | DeNnuShKa
Je John opravdu mrtvý?

-


Je strýček John skutečně mrtvý?
To se ještě nevyřešilo. Producenti uvažují nad tím,že John je postava,která se dostane ze všeho,má stovky rukou a nohou. A navíc ,obyčejní lidé na jedno bodnutí občas nezemřou.

Jestli se tedy s Johnem setkáme i v další sezóně,záleží jen na producentech.

       
_______________________________________________________________________

| zdroj: http://thevampirediaries.mypage.cz/

TVD Exclusive: Who’s Getting Turned Into A Vampire ~ Identity Revealed

3. září 2010 v 21:53 | DeNnuShKa
Spoiler Guide má nové informace o totožnosti toho, kdo se v očekávané druhé sezóně přemění na upíra. Padlo tady jméno "Jeremy", ale nyní s jistotou můžeme říct, že Jeremy to ani náhodou není. Náš (oficiální) zdroj potvrdil, že to bude žena! A že právě ona se v příští sezóně stane upírkou.

Tím se rozhodně zužuje počet případných postav. Mezi ní a Katherine to bude násilný a brutální boj. Takže tato sezóna bude jistá velice napínavá a objasní spoustu nových věcí. Tak, kdo myslíte, že se stane upírkou v druhé sezóně The Vampire Diaries? Že by to byla tedy Elena? 

Maiara Walsh přichází do Mystic Falls

2. září 2010 v 16:09 | Lady McFly
Dvaadvacetiletá herečka Maiara Walsh se připojuje k hereckému obsazení The Vampire Diaries. Maiara si v páté epizodě (vysílané 7.října)
zahraje středoškolačku Sarah, která má ráda večírky. Kevin Williamson
 prozradil, že Sarah je dívka, kterou upoutá Jeremy, a která ho bude povzbuzovat, aby to pořádně rozjel na párty u Lockwoodů.

 Mairu Walsh nejspíš nejvíce znají fanoušci Zoufalých manželek, jelikož
 v poslední sérii ztvárnila postavu Any Solisové.
 _______________________________________________________

| zdroj: vampire-diaries.cz |

New Spoiler about TVD Season 2 from TV Guide!

1. září 2010 v 16:53 | Lady McFly
Otázka: V záverečné části Vampire Diaries se Stefan zdá být docela znepokojený. Co se s ním děje?
Odpověď: "Chcete-li, Katherine v Stefanovi něco "probudí". Stefan připouští že je primární upír, ale cítí se víc a víc ve vlivu svého zlověstného bratra Damona," řekl Paul Wesley. "Pak se stává "aktivním" upírem a ví, jak se může bavit..." 
New Promotional Posters To Season 2!

28. srpna 2010 v 0:08 | Lady McFly

New Spoiler about TVD Season 2 from TV Guide!

27. srpna 2010 v 16:31
Otázka: V záverečné části Vampire Diaries se Stefan zdá být docela znepokojený. Co se s ním děje?

Odpověď: "Chcete-li, Katherine v Stefanovi něco "probudí". Stefan připouští že je primární upír, ale cítí se víc a víc ve vlivu svého zlověstného bratra Damona," řekl Paul Wesley. "Pak se stává "aktivním" upírem a ví, jak se může bavit..."


Simon Miller as Werewolf in Season 2 of The Vampire Diaries

25. srpna 2010 v 15:19
Simon Miller, který se objevil v seriách jako CSI: Miami nebo Gossip Girl, bude hostojící hvězdou ve flashbackových epizodách druhé série The Vampire Diaries jako žijící vlkodlak George Lockwood.

Simon byl stanoven režií jako hostující hvězda pro epizodu Memory Lane, což je čtvrtý díl seriálu. Jeho postava se jmenuje George Lockwood, patriarcha dlouhé řady vlkodlaků v Mystic Falls. S ostatními se vzpouří proti Katherine, jeho úhlavní nepřítelkyní, kterou hraje Nina Dobrev, aby zachránil sebe a svou rodinu. Tato epizoda byla napsána Caroline Dries a režisérem je Rob Hardy. Epizoda je už dotočena.Taylor Kinney as Mason Lockwood-1 NEW Stills

24. srpna 2010 v 14:22
Objevila se zatím první zveřejněná fotka z 2.série The Vampire Diaries na které je tajemný strýček Tylera,Mason Lockwood kterého si zahraje Taylor Kinney.Fotka se zatím bohužel objevila pouze v takhle malém rozlišení,ale celkem kvalitní.
________________________________________________________________________

Titles for episode Two, Three & Four!

24. srpna 2010 v 14:08
Díky stránce Spoiler TV máme názvy čtyř epizod, které budou nadcházet. Na premiérovou s názvem "The Return" se můžeme těšit již za 16 dní. Mohli jste si také všimnou díky Michaelu Trevinovi, který byl skvělý a uveřejnilnázev třetí epizody a fotku místa, kde by se nejspíš mohl sám objevit, a jehotwitteru, že třetí epizoda už není tak neznámá.  

                      
                                  Season 2 Episodes:
 ____________________________________________________________________
2x01 - "The Return"
2x02 - "Brave New World"
2x03 - "Bad Moon Rising"
2x04 - "Memory Lane"

2×01 (The Retun) - Synopsis

23. srpna 2010 v 18:55
Společně s novu fotkou Katherine Pierce z první epizody druhé série se nám dnes objevil i oficiální synopsis k této epizodě: 

KATHERINE SE VRACÍ V PLNÉ SÍLE - Navazuje tak na stejnou noc jako v minulé finálové epizodě, kdy se Elena vrací domů do noční můry, aby zjistila osud strýce Johna a Jeremyho. Šerifka Forbes v nemocnici utěšuje Matta, Bonnie a Damona, zatímco čekají, jestli Caroline přežije autonehodu. Po matoucím rozhovoru s Elenou je Damon první, kdo si uvědomil, že Katherine se vrátila. Damon a Stefan budou pátrat po tom, proč se Katherine vrátila, co chce, a jakou hrozbu bude představovat pro lidi, které milují. Tyler, který se ještě nevzpomatoval z tragické smrti svého otce, je zaskočen svým okouzlujícím a tajemným strýcem Masonem Lockwoodem, který dorazí na pohřeb svého bratra.
 
 

Reklama