Others Ian

Ian Somerhalder Wants To “Fix Dat”

4. listopadu 2010 v 15:38 | Lady McFly
Jedna z věcí, které Ian Somerhalder zmínil ve svém rozhovoru pro aSimpleAct, bylo to, že má v úmyslu na nalézt způsob, jak snížit množství toulavých zvířat na světě. A začne u jeho domovského státu, Louisiany. No podívejte se na toto tričko ze St Tammany Humane Society. Ty jsou volně v prodeji a pokud si toto tričko koupíte, podpoříte právě tuto nadaci. Mají v plánu dát všechny obrázky v knize na trička a ty pak dát Ianovi jako vánoční dárek.  Ale i vy si je můžete koupit a nosit, stejně jako Ian!

pro zvětšení klikněte na obrázek

Ian has the best Halloween costume

2. listopadu 2010 v 8:21 | DeNnuShKa
Před chvíli jsem uložila na blog článek, ve kterém jsem vám ukázala Halloweenské kostými některých hvězd "Vampire Diaries".

NewYorkPost čísla PopWrap sestavila seznam 15 nejlepších kostýmů hvězd roku 2010 a hádejte, kdo byl na prvním místě?

No, přece Ian Somerhalder v přestrojení za Paula Wesleyho! 


Ian Somerhalder on Halloween dressed in ...

1. listopadu 2010 v 8:37 | DeNnuShKa
iaaanek Lady McFly
Ian Somerhalder šel včera večer na The Vampire Diaries Halloweenskou party a hádejte za koho byl oblečen...Za Paula Wesleyho! Tak takovýhle kostým bych vážně nečekala =D.

Ještě několik minut před Halloweenem řekl tohle:

"HAPPY HALLOWEEN! I když mám v seriálu The Vampire Diaries víc svých špatných stránek, tak  i přesto jsem se oblékl za Paula Wesleyho a šel jsem na párty TVD. "

Byl to skvělý nápad. Doufejme, že brzy uvidíme i fotky.

Ian Somerhalder Birthday Fan Video

17. října 2010 v 8:52 | Lady McFly
twitter 2
Chcete být součástí dárku pro Iana Somerheldera (Damona z TVD) k narozeninám? @YourKatPetrova na Twitteru dělá právě tohle! Dává dohromady videa od fanoušků z celého světa! Co musíte udělat, aby se k Ianovi dostalo i vaše video? Stačí pouze:

Vytvořit krátké video s přáním k narozeninám, pomocí obrázů, nebo něčeho kreativního a poslat na ianbdayproject@yahoo.com. Uzávěrka přihlášek je do 14.listopadu. Všechna videa by měly být ve formátech WMV nebo AVI a ne delší než 20 sekund.
________________________________________________________________________

XX

Join Ian Somerhalder For a Bash on the Bayou & Help Save Animals!

2. října 2010 v 8:57 | Lady McFly
Na Twitteru Iana Somerhaldera jsme mohli najít zmínku o události, která se bude konat v jeho rodném městě. To bude hostitelem "Unleashed: Bash on the Bayou", akce se koná ve prospěch St Tammany lidské společnosti. A proběhne v Sobotu 13.listopadu. Vstupenky jsou za $60 na osobu předem a za $75 na místě (pokud nebude vyprodáno). Veškeré výnosy půjdou ve prospěch opuštěných zvířata bez domova, tady v St Tammany Humane Society. Pro bližší informace klikněte na obrázek.
_______________________________________________________________________  


Ian Somerhalder Considers Himself an Actor and Activist

13. září 2010 v 17:08 | Lady McFly
njn
Možná znáte Iana Somerhaldera jako Damona Salvatora ze seriálu The Vampire Diaries, nebo z dalšího úspěšného seriálu The Lost, kde si zahrál postavu Boona Carlyla, ale věděli jste, že je i vášnivý ekolog? Letos v létě se totiž zajel podívat do svého domovského státu Lousiany, kde se nekontrolovatelně šíří ropné skvrny v Perském zálivu. Poté, co navštívil i oblast na Grand Isle byl rozrušený tím, co viděl.

"Pro mě a pro lidi, kteří tam žijí a toto místo navštěvují, je jedním z nejkrásnějších míst na světě. A já jsem se bohužel musel dívat, jak je toto místo zničeno. A to navždy. Mí vnuci už se nebudou moci těšit z pobřeží Mexického zálivu v Louisianě, jak jsem se těšíval já. "říká Ian [ zdroj ]

Ian Somerhalder received recognition of "Save the Earth Foundation"

21. srpna 2010 v 21:27

Ian dostal náramek za pomoc Zemi. (náramek je vyrobený z recyklovaného hliníku)

Official 2010 Calendar of Ian Somerhalder!

20. srpna 2010 v 12:24
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Ian Somerhalder's Styl - Borsalino hats

15. srpna 2010 v 16:07
Španělská stránka Onda Cero udělala malé vyprávění o Stylu oblékání Iana Somerhaldera. Herec Ian Somerhalder má všechny špatné vlastnosti jako záporák Damon v seriálu Vampire Diaries, získal si však srdce spousty fanynek, ale také za tím stojí jeho nesporně dobrý vzhled a vždy dokáže vypadat elegantně i vážně.
Model a herec Ian Somerhalder již poznal slávu, když si zahrál vedlejší roli Boona v kultovním seriálu Lost (Ztraceni). Přesto, že se tam objevil jen na krátkou dobu, získal si obdiv fanynek víc než třeba Jack nebo Sawyer.

Jeho styl je vždy ležérní, ale elegantní. Dává přednost klasickým džínám a košili. Ale nepochybně "talismanem" jeho oděvu jsou klobouky. Jen zřídka se objeví na veřejnosti bez přikrývky hlavy: černé Borsalino, slaměné klobouky, čepice a barety jsou jeho součástí.

*Borsalino je druh klobouku, známý též jako fedora

 
 

Reklama